Navigace: Úvod » Aplikace » Textra SMS – textové zprávy 2.0

Textra SMS – textové zprávy 2.0

Textra SMS – textové zprávy 2.0

Textra SMS dlouhodobě patří k nejlepším SMS aplikacím na Androidu, a to především protože kombinuje výborné uživatelské rozhraní, rychlou práci se zprávami, přehledné nastavení a příjemné bonusové funkce, které můžete ocenit, ale pokud o ně nemáte zájem, tak vás nijak neruší. Nedávno navíc byla aktualizována na Material Design Androidu 5.0, tak neváhejte a vyzkoušejte SMS zprávy na úrovni nové generace platformy Googlu.

Jen těžko lze něco Textře vytknout, opravdu jde o jednu z nejlepších SMS aplikací nejen na Androidu, ale také napříč platformami – nejde přitom o nikterak robustní a komplikovaný software, celý úspěch tkví v jednoduchosti, příjemném designu a rychlém prostředí. Pokud si chcete více oddělit práci s jednotlivými kontakty, tak určitě oceníte možnost pro každý kontakt nastavit vlastní barvy bublin, horní lišty, podpisů, notifikace a další možnosti.

Kontakty

Kontakty

Komunikace

Komunikace

Psaní

Psaní

Po funkční stránce si potom aplikace poradí s více jak 800 emoji smajlíky, podporuje tmavé téma šetrnější pro oči a displej, funguje s novými notifikacemi na Androidu 5.0, zvládá i časově naplánované odesílání zpráv, MMS zprávy, rychlé přidávání fotografií do zprávy, hromadné konverzace i blokování vybraných čísel. Celé to možná zní až příliš krásně, ale vězte, že je to ještě lepší – Textra je dostupná zcela zdarma!

Hodnocení:

  • Zcela zdarma
  • Skvělé funkce
  • Android 5.0 design

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru