Navigace: Úvod » Aplikace » NHL – nejprestižnější hokej pro Android

NHL – nejprestižnější hokej pro Android

NHL – nejprestižnější hokej pro Android

Kdo by neznal NHL – nejslavnější hokejovou soutěž světa, vrchol hry na ledě a srdeční záležitost spousty fanoušků. Coby správná moderní sportovní soutěž ale NHL nezaostává za ostatními slavnými ligami a disponuje vlastní chytrou aplikací, která si bez problémů poradí s pokrytím potřeb i náročnějších hokejových fanoušků.

Na rovinu říkáme, že podstatná část aplikace je dostupná zdarma, ale za nejprémiovější funkce si budete muset zaplatit – zde jde především o sledování zápasů mimo hlavní proud soutěže. Funkcí dostupných zdarma ale také není zrovna málo – můžete třeba živě sledovat aktuální skóre a statistiky zápasů, prohlížet si highlight videa ze zápasů, či poslouchat živé audio ze zápasů.

Zápasy NHL

Zápasy NHL

Statistika

Statistika

Videa

Videa

Tím seznam nekončí, ale v zásadě se jedná o to nejzajímavější, co vám aplikace NHL poskytne – bohaté statistiky, žebříčky a soupisky se považují za samozřejmost, proto je uvádíme jen pro pořádek. Nepřekvapuje ani možnost zvolení oblíbených týmů, či personalizované zpravodajství z celého dění hokejové ligy. Nakonec je to ale docela jedno, co tato aplikace umí – pokud jste fanouškem National Hockey League, tak byste tuto aplikaci měli mít nainstalovanou ať se děje co se děje – a jelikož je v základní podobě zdarma, tak proč ne…

Hodnocení:

  • Základ zdarma
  • Přehledný design
  • Rychlé zpravodajství

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru