Navigace: Úvod » Aplikace » musiXmatch texty – prozpěvujte si!

musiXmatch texty – prozpěvujte si!

musiXmatch texty – prozpěvujte si!

Aplikace musiXmatch je ve zkratce specializovaným hudebním přehrávačem, jehož nejzajímavější a nejdůležitější funkcí je právě synchronizace textu hudby s přehráváním. Díky tomu si můžete prozpěvovat a učit se texty souběžně s tím, jak vám vaše oblíbená píseň hraje.

musiXmatch je navíc docela univerzální nástroj i pro situace, kdy v rádiu hraje písnička, a vy si chcete zjistit její jméno. Místo specializovaných aplikací s jedním účelem můžete využít právě musiXmatch, který vám ke skladbě rovnou najde právě i onen zmíněný text. Aplikace dále podporuje i synchronizaci se Spotify, či s hudební sociální sítí Last.fm. A pokud streamování muziky není úplně vaše věc, tak nebojte – i tak pro musiXmatch najdete využití, a to třeba v podobě automatické opravy tagů skladeb.

musiXmatch

musiXmatch

musiXmatch

musiXmatch

Co do stability přehrávání a obecné funkčnosti autoři samozřejmě doporučují WiFi, případně 3G/4G mobilní síť, pro účely tagování a stahování textů bez samotného hudebního streamu ale může v praxi postačovat i pomalejší Edge. Aplikace má příjemný design, který je zárukou toho, že se s musiXmatch snadno sžijete. A pokud by se vám tento hudební pomocník zalíbil, tak ho můžete za poplatek i podpořit platbou, která vám odstraní reklamní obsah, jenž v základní podobě aplikaci doprovází.

Hodnocení:

  • Dobrý nápad
  • Základ zdarma
  • Přehledné menu

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru