Navigace: Úvod » Aplikace » Droppie – Fotoaplikace jinak!

Droppie – Fotoaplikace jinak!

Droppie – Fotoaplikace jinak!

Mohlo by se zdát, že různých fotoaplikací pro chytré telefony a tablety je až zbytečně mnoho. Instagram, Snapchat … aby si člověk hodil kostkou, kterou z těchto služeb bude používat. Až by se mohlo zdát, že pravděpodobnost, že někdo vytvoří něco originálního a nového, je téměř nulová. Není tomu ovšem tak. Slovenskému týmu vývojářů se povedlo vytvořit poměrně neobvyklou a velice zajímavou fotoaplikaci, která má skutečně povedený koncept. A její jméno je Droppie.

Již samotný název naznačuje princip této aplikace. Ten spočívá v tom, že pořídíte fotku a poté ji virtuálně zanecháte na místě (tedy „dropnete“). Takto si počíná každý z uživatelů této služby. Tím se pochopitelně objevují na různých místech rozličné fotografie a když na některé místo s fotografií dorazíte, aplikace vám ji sama zobrazí a vy na ni můžete reagovat svou vlastní fotkou. To propůjčuje tomuto kousku ohromný potenciál, který by nebylo dobré hodit za hlavu.

Droppie

Droppie

Droppie

Droppie

Droppie

Droppie

Aplikaci Droppie rozhodně můžeme doporučit, neboť s rostoucím počtem uživatelů na vás budou všude vyčkávat (snad) příjemná překvapení v podobě fotografií.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Originální nápad
  • Přehledné UI

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru