Navigace: Úvod » Aplikace » ai.type Keyboard Free – solidní klávesnice zdarma

ai.type Keyboard Free – solidní klávesnice zdarma

ai.type Keyboard Free – solidní klávesnice zdarma

ai.type je další z plejády klávesnic pro zařízení s operačním systémem Android, přičemž jak už název napovídá, sází především na chytrou predikci a práci s dokončováním vět, kontrolou gramatiky a tak dále. Ai.type je také „služebně” jednou z nejstarších klávesnic pro platformu, tak si ji pojďme představit blíže.

Autoři jsou patřičně hrdí na svoji uživatelskou základnu, která čítá přes 10 miliónů uživatelů – ty si aplikace získala především výbornou predikcí, podporou emoji smajlíků a pravidelnými aktualizacemi, takže ani v dnešní době byste neřekli, že tato klávesnice má historii datující se od starších verzí Androidu. Nastavení aplikace je přehledné a nabízí prakticky vše, co by i náročnější mobilní pisálek mohl požadovat, včetně povolení Swype psaní, či hlasového zadávání. Pochválit musíme především to, že aplikace v operační paměti nezabírá mnoho místa, tudíž se hodí i pro majitele starších zařízení – to se často o konkurenčních klávesnicích říct nedá.

Vyhledávání

Vyhledávání

Psaní

Psaní

Kalkulačka

Kalkulačka

Co do rychlosti práce s textem je ai.type možná lehce pozadu za modernější konkurencí, ale stále jde o solidní klávesnici poskytující nadstandardní výbavu za rozumnou cenu. Ta je v základní podobě nulová, nicméně za některé dodatkové funkce si musíte zaplatit – prvních 14 dní každopádně můžete používat kompletní podobu klávesnice zcela bez omezení.

Hodnocení:

  • Základ zdarma
  • Léty prověřená
  • Solidní predikce

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru