Navigace: Úvod » Aplikace » ZERO – malý a velký launcher

ZERO – malý a velký launcher

ZERO – malý a velký launcher

ZERO je další z mnoha launcherů dostupných pro platformu Android, který pro změnu sází především na to, že nabízí spoustu obsahu a možností v co nejmenším možném balení. Co tedy dokáže a umí launcher, který se chlubí velikostí menší než 2 megabyty?

Po praktické stránce se tvůrci chlubí tím, že jejich launcher (i s ohledem na malou velikost) dokáže nastartovat do dvou desetin sekundy. Tento čas se samozřejmě odvíjí od výkonnosti vašeho zařízení, a také od toho, kolik používáte widgetů. Přes to jde o solidní čas spouštění, se kterým se rozhodně autoři mohou chlubit. Co se funkčkního hlediska týče, tak launcher nijak zásadně nevybočuje ze standardů, co však přináší navíc, je integrovaná galerie témat, tapet a ikon.

ZERO

ZERO

ZERO

ZERO

ZERO

ZERO

V této galerii už dokonce naleznete i téma Androidu Lollipop, které můžete v rámci nastavení vyzdobit všemožnými 3D efekty a přechody, které se autorům rozhodně povedly. Pokud čekáte revoluci v oblasti launcherů, tak se musíte podívat jinde. Pokud ale chcete solidní a nenáročný launcher s podporou témat, rychlými přechody a integrovanou galerií, tak můžete dát šanci právě ZERO, jehož název také příhodně označuje cenu – ta je nulová.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Vybavený
  • Nenáročný

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru