Navigace: Úvod » Aplikace » Inbox – chytré emaily podle Googlu

Inbox – chytré emaily podle Googlu

Inbox – chytré emaily podle Googlu

Google je známý jako věčný experimentátor. Tentokrát se rozhodli zaexperimentovat s aplikací na správu e-mailů s cílem přepracovat ji do novější a modernější podoby. Nese jméno Inbox a mainstreamové uživatele zaměřené na obsah místo na klasickou funkčnost by mohla zaujmout.

Nový přístup k elektronické poště v podání Inboxu by mohl leckomu připomínat spíše to, jak funguje a vypadá klasická sociální síť. Google za vás totiž řadí maily dle priority a upřednostňuje to, co by vás dle jejich uvážení mohlo zajímat. Může to znít poněkud děsivě, ale nejedná se o žádnou speciální cenzuru – stále se dostáváte ke všem e-mailům, jen ve specifickém pořadí, podobně, jako se to děje např. při řazení obsahu na sociálních sítích.

Inbox

Inbox

Inbox

Inbox

Inbox

Inbox

Z hlediska samotné práce s e-maily potom může zaujmout i konzervativnější uživatele možnost, že poštu prostě odložíte a ona se vám po určité době oznámí znova, jako kdyby právě přišla. Inbox je nová aplikace přímo od Googlu, takže nesplňuje jen standardy Androidu jako takového, ale přímo ukazuje, jak by zhruba měly vypadat aplikace psané pro Android 5.0. Inbox je ve své podstatě dostupná zdarma, ale pro používání zatím stále potřebujete pozvánku.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Moderní
  • Alternativní
 

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru