Navigace: Úvod » Aplikace » Family Locator – nejen chytré hlídání dětí

Family Locator – nejen chytré hlídání dětí

Family Locator – nejen chytré hlídání dětí

Společnost Sygic netřeba dlouze představovat, jedná se o velký pojem ve světě navigací, a to především potom pro navigace v autě. Mimo to ale lidé z tohoto GPS giganta zkouší svého know-how využít i k dalším účelům – třeba k hledání členů rodiny po městě, nebo ke vzdálenému dohledu na to, kde se nachází vaše dítě. To vše a mnoho dalšího přínáší právě Family Locator – GPS Tracker.

Family Locator nabízí jednoduché a přitom moderní uživatelské rozhraní, které splňuje standardy Androidu 4, takže každý trošku zběhlý uživatel se v aplikaci vyzná okamžitě. Po funkční stránce mimo samotného sledování známých zaujme i možnost zdarma v rámci vašich interních kontaktů chatovat. Základní funkčnost aplikace je dostupná zdarma, ale pokud byste měli zájem o pokročilejší funkce, tak se připravte na to, že budete muset nějakou to korunu Sygicu zaplatit.

Mapa

Mapa

SOS

SOS

Zprávy

Zprávy

K těmto pokročilým funkcím se řadí např. možnost prohlížení historie pohybu, kontrola pohybu za poslední týden apod. Aplikace Family Locator je od začátku navrhována coby jednoduchý sledovací a komunikační nástroj v rámci úzkého okruhu přátel, případě právě rodiny, jak říká samotný název. Pokud tedy hledáte přesně takový typ aplikace, tak můžete Family Locatoru dát šanci – a pokud vás zaujme, tak třeba najdete využití i pro placené funkce.

Hodnocení:
Základ zdarma
Na hlídání dětí
Zajímavý nápad

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru