Navigace: Úvod » Aplikace » EyeEm – povinnost vyzkoušet pro fotografy

EyeEm – povinnost vyzkoušet pro fotografy

EyeEm – povinnost vyzkoušet pro fotografy

EyeEm je aplikace sloužící k práci s fotografiemi, konkrétně tedy slouží k jejich pořizování, editaci a dokonce i následujícímu sdílení do veřejných galerií. Toto „vše v jednom” ale není jen dalším Instagramem – aplikace totiž slouží pro práci s fotografiemi v jejich celkové podobě a neomezuje se jen na klasický čtvercový rámeček, kterým se Instagram tak proslavil.

A pokud by vám snad interní sociální síť aplikace nestačila, tak můžete využít standardního sdílení, které umí pracovat se všemi ostatními aplikacemi, jako je třeba právě zmíněný Instagram, nebo třeba i standardní Facebook, Twitter, nebo Tumblr. Sdílení je záležitostí jednoho kliknutí. Svoje výtvory před samotným odesláním můžete různě upravovat, k čemuž poslouží mimo jiné i 20 filtrů, které typově pokrývají posilování barev, vinětaci, černobílý efekt a další možnosti.

EyeEm

EyeEm

EyeEm

EyeEm

EyeEm

EyeEm

Uživatelské rozhraní EyeEm si na nic nehraje a staví na první místo uživatele – ani na první zapnutí vás nezahltí příliš bohatými nabídkami, vše se snaží autoři držet jednoduše, což by některým náročnějším uživatelům mohli vadit, ale s ohledem na to, že cílovkou je co největší masa uživatelů, tak nelze jednoduchost aplikaci zazlívat – ba naopak. Finální verdikt můžete nad EyeEm vynést sami, protože aplikace je dostupná zdarma, tak vám nic nebrání ve zkoušce.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Rychlá úprava
  • Jednoduchá práce

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru