Navigace: Úvod » Hry pro Android » Zombie Tsunami – nemrtví trochu jinak

Zombie Tsunami – nemrtví trochu jinak

Zombie Tsunami – nemrtví trochu jinak

Zombie Tsunami je herní titul se zajímavým herním konceptem a na poměry zombie tématiky možná nečekaně infantilní stylizací, což ale hře nemusí nutně ubírat na konečném hodnocení, které je v mnoha případech hodně vysoké. Tak o čem vlastně Zombie Tsunami je?

V zombie hrách se obvykle ujmete role člověka, jež se snaží s nemrtvými hordami bojovat, a už v tomto ohledu se Zombie Tsunami odlišuje – zde totiž hrajete právě za nemrtvého a snažíte se co nejvíce nebohých přeživších proměnit na bezmyšlenková monstra. Skrze úrovně tak pokračujete kupředu tak dlouho, dokud ve vaší hordě alespoň jeden zombie žije… ehm, chceme říct… dokud se alespoň jeden zombie pohybuje kupředu.

Zombie Tsunami

Zombie Tsunami

Zombie Tsunami

Zombie Tsunami

A že těch úrovní není málo – autoři si nachystali přes 300 misí, které jsou rozděleny do devíti různých lokací inspirovaných reálným světem. Zombie Tsunami je příkladnou hrou pro příležitostné hráče, protože poskytuje jednoduchou a přes to chytlavou zábavu, ke které se budete čas od času vracet a pokud si s netradičním pojetím zombie sednete, tak se s trochou štěstí a nějakou tou mikrotransakcí dostanete na samotný konec. Ano, je to tak – Zombie Tsunami je free to play titul.

Hodnocení:

  • Free to play
  • Netradiční zombie
  • Chytlavá hratelnost
logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru