Navigace: Úvod » Aplikace » VSCO Cam – Instagram pro náročné

VSCO Cam – Instagram pro náročné

VSCO Cam – Instagram pro náročné

Ne že by Instagram nebyl dobrou aplikací, ale pokud se přeci jen považujete za nadšeného fotografa a problematice zvěcňování světa rozumíte i nad rámec toho, který Instagram filtr je pro danou fotografii nejlepší, tak jste se jistě nejednou přistihli, že na Instagramu buď musíte velice pečlivě vybírat účty na sledování, nebo se taky může stát, že prolistujete celou časovou osou snímků a nenarazíte na nic zajímavého. A právě pro vás by mohla být VSCO Cam®.

A i kdybyste se chtěli známé sociální sítě vlastněné Facebookem držet, tak pro vás má VSCO Cam® smysl, neboť nabízí široké množství úprav, po jejichž dokončení navíc můžete snadno srovnat s původní fotografií. Základní podoba aplikace přináší běžné posuvníky pro editaci jednotlivých parametrů fotografie, nicméně pokud máte zájem o rychlé a jednoduché filtry, tak můžete využít integrovaných plateb v aplikaci, jež odemknou další funkce a především již hotové úpravy, jinak řečeno – rychlé filtry na způsob Instagramu.

Auto

Auto

Basketbal

Basketbal

Mapa

Mapa

VSCO Cam® má na „uměleckou aplikaci” správně minimalistické rozhraní a grafické provedení, které staví na první místo obsah a vaše úpravy. Na druhou stranu by se mohlo zdát, že toho minimalismu bylo až příliš a aplikace se občas stává lehce zmatečnou, nejde však o nic, s čím by se nedalo za pár minut naučit.

Hodnocení:

  • Částečně zdarma
  • Příjemná grafika menu
  • Instagram pro náročnější

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru