Navigace: Úvod » Aplikace » Online televize – televize ve vašem Androidu

Online televize – televize ve vašem Androidu

Online televize – televize ve vašem Androidu

Určitě to znáte – v televizi běží váš oblíbený seriál, film, nebo sportovní přenos, ale vy za boha prostě nemáte možnost sedět před velkou obrazovkou, protože někam musíte odjet, nebo v ní někdo sleduje jiný pořad. Přesně v takovém případě vám může přijít vhod aplikace Online televize, díky které můžete sledovat více jak padesát kanálů, včetně některých zahraničních.

Rozhraní aplikace je velice jednoduché, protože jde spíše o prohlížeč nabídky než o samotný přehrávač – k tomu autor doporučuje instalaci nařp. VLC Beta, nicméně jedno bez druhého vám televizi neposkytne, takže zpět k aplikaci Online televize. V prostředí aplikace se snadno vyznáte, protože rozděluje televize nejdříve podle zemí původu a posléze podle názvu, nebo tématiky (hudební, dětské, sportovní, atd.).

Menu

Menu

Program TV

Program TV

Výběr TV

Výběr TV

Kvalita přenosů sama o sobě je poměrně solidní a na malé mobilní obrazovce postačující, ale počítejte s tím, že musíte mít buď dost dobrý WiFi signál, nebo kvalitní mobilní připojení. V opačném případě se čas od času setkáte s výpadky a relativně dlouhými prodlevami při načítání – to ale není vyloženě chyba aplikace, jako spíše vlastnost technologie. Pokud ale chcete ve svém Androidu televizi přes internet, tak Online televize určitě můžete vyzkoušet, už jen protože je dostupná zdarma.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Přehledná
  • Vyžaduje další přehrávač

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (3)

Komentovat

Nahoru