Navigace: Úvod » Aplikace » SwiftKey Keyboard – nejoblíbenější klávesnice pro Android!

SwiftKey Keyboard – nejoblíbenější klávesnice pro Android!

SwiftKey Keyboard – nejoblíbenější klávesnice pro Android!

Když na Androidu řeknete alternativní klávesnice, tak naprostou většinu lidí napadne právě SwiftKey. Funkčně nabitá klávesnice se synchronizací osobních slovníků napříč zařízeními a fantastickou kontextovou predikcí, jež se neustále učí vaše komunikační návyky, vás zkrátka nadchne. Navíc relativně nedávno přešla do podoby zdarma, ve kterém platíte jen za přídavná grafická témata.

Ke SwiftKey ze začátku přistupujete jako k jakékoliv jiné klávesnici, zkrátka se s ní snažíte sžít a zvykáte si na její ovládání, ať už to tradiční, či v podobě swype, která se u SwiftKey jmenuje „Flow”. Síla této klávesnice totiž netkví ani tak v okamžitém proměnění uživatelského zážitku, jako spíše v jeho pozvolném zlepšování, jež podtrhuje synchronizace napříč zařízeními – takže se vaše klávesnice chová stejně na tabletu, i na telefonu. Některým uživatelům automatické opravy vyloženě vadí, a pokud k nim patříte i vy, tak tím spíše byste měli SwiftKey dát šanci, protože jestli je nějaká klávesnice dokáže změnit váš názor, je to právě tato.

Klávesnice

Klávesnice

SwiftKey Keyboard

SwiftKey Keyboard

SwiftKey samozřejmě sleduje moderní trendy, proto svoje texty můžete „okořenit“ smajlíky emoji, jež jdou dokonce také zapnout do kontextové predikce (takže po napsání „Země“ vám telefon napoví smajlíka s naší planetou). Jestliže vám nevyhovuje konzervativní základní vzhled, tak si za vcelku drobné peníze můžete pořídit přesně takové téma, jaké bude vyhovovat vašim potřebám.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Rychlá
  • Návyková

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru