Navigace: Úvod » Aplikace » Stop prodejcům po telefonu

Stop prodejcům po telefonu

Stop prodejcům po telefonu

Zazvoní zvonec a … ne, pohádky není konec, pouze vás kdosi neočekávaně vzbudil z poobědového dýchánku. Odeberete se tedy ke dveřím a cestou přemýšlíte, kdo vás chce potěšit. Ouha, za dveřmi stojí zcela cizí člověk s cílem vnutit vám „super výhodnou nabídku“. Dáte mu tedy jasně najevo, že mu děkujete za snahu, ale nemáte zájem. Náhle zvoní telefon. Naštvaně zvedáte sluchátko a slyšíte: „Dobrý den, děláme průzkum trhu …“ – odpovědí je pár vulgárních výrazů a následně se zamyslíte, zda by nešlo alespoň ty telefonické prodejce zablokovat. A víte co? Šlo, a to magické řešení se jmenuje Nevolejte.cz – stop otravům!

Aplikace byla vytvořena za jediným účelem – aby zajistila, že vás již nebudou otravovat pracovníci telemarketingových agentur. Málokdo si totiž libuje v rozhovorech s podobnými lidmi. Celý zázrak aplikace spočívá v tom, že má databázi čísel „otravných prodejců“, kterou postupně rozšiřují sami uživatelé. V aplikaci můžete sami přidávat čísla, a to jak na online dostupnou černou listinu, tak soukromě, či zakázat čísla skrytá. Tento povedený call blocker je celý soustředěn čistě na požadované funkce, aby byl dobře přehledný a zbytečně netrápil vaši baterii.

Blokování čísla

Blokování čísla

Historie

Historie

Nastavení

Nastavení

Závěrem mohu dodat, že aplikace Nevolejte.cz – stop otravům! je kompletně zdarma a rozhodně se jedná o vysoce efektivní způsob, jak si zlepšit den.

Hodnocení:

 • Zdarma
 • Rychlé a přehledné UI
 • Velice praktická aplikace

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (3)

 • mikrom

  zrovna dneska jsem se dozvedel, ze jsem vyhral tydenni pobyt v luhacovicich, kdo vi proc, kdyz jsem o nic takoveho nesoutezil. kdysi jsem pouzival aplikaci kdovolal, ktera se behem vyzvaneni podivala na net do databaze a ukazala info k neznamemu cislu. problem je ten, ze databazi cisel je milion a maloktera obsahuje nejake kloudne informace. takze ani tady neverim v nejakou spolehlivost.

  Odpovědět
 • Vojtěch

  Rozhodně mohu doporučit. Před instalací jsem řešil v průměru 10 nevyžádaných hovorů za týden. Teď už nic.

  Odpovědět
 • Pietro

  Doporučuji nainstalovat tuhle výbornou aplikaci!!! Už mám klid od otravných hovorů!!!

  Odpovědět

Komentovat

Nahoru