Navigace: Úvod » Hry pro Android » Staňte se fotbalovým manažerem

Staňte se fotbalovým manažerem

Staňte se fotbalovým manažerem

Her, ve kterých se stanete jedním z fotbalistů, je poměrně dostatek. Ale co když máte rádi fotbal, ale nebaví vás typ hraní, kdy zběsile pobíháte po hřišti a snažíte se ukořistit míč a poté ho elegantně poslat do brány? Tak v takovém případě tu pro vás jsou hry, ve kterých se stanete fotbalovým manažerem. A jedna z nich, kterou vám dnes představíme, nese jméno Top Eleven – Fotbalový manažer a rozhodně patří k tomu lepšímu, co můžete na Google Play najít.

Hra vám umožní vytvořit si a vést svůj vlastní tým a bojovat proti milionům ostatních hráčů (každý den je online zhruba 10 milionů lidí!). O tým se musíte starat – nakupovat nové hráče v aukcích, trénovat je, vylepšovat stadion a přemýšlet nad strategií, která vás dovede k vítězství. V samotném zápase poté tým podporujete, zadáváte různé pokyny a obstaráváte střídání. Hra je dostupná v několika jazycích a je multiplatformní, takže o hráče nebude nouze. Grafická stránka je jedním slovem vynikající a dokonale sladěná s tématem titulu.

Dresy

Dresy

Taktika

Taktika

Top Eleven – Fotbalový manažer rozhodně mohu doporučit všem, kteří si chtějí vyzkoušet vedení vlastního týmu se všemi „starostmi“ okolo. Hra je navíc dostupná zdarma, tudíž se jedná o naprostou povinnost pro fanoušky fotbalu.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Spoustu hráčů
  • Propracovaná nastavení

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru