Navigace: Úvod » Aplikace » Mirror Photo: Editor & Collage – koláže a zrcadlené efekty snadno a rychle

Mirror Photo: Editor & Collage – koláže a zrcadlené efekty snadno a rychle

Mirror Photo: Editor & Collage – koláže a zrcadlené efekty snadno a rychle

Mirror Photo: Editor & Collage (dále už jen Mirror Photo) je další z mnoha editorů fotografií, a to především se zaměřením na Instagram a jeho oblíbený čtvercový formát fotografií. Jak už název aplikace napovídá, tak Mirror Photo se v tomto případě zaměřuje na snadné efekty zrcadlení, odrazů a koláže fotografií v jednom obrázku.

Koláže přitom mohou být opravdu bohaté – Mirror Photo si poradí až s deseti fotografiemi najednou, které můžete v rámci koláže také jednotlivě upravovat pomocí výše uvedených zrcadlení, více jak 30 fotografických filtrů a 50 fotorámečků. Práce se silou, směrem a dalšími parametry zrcadlení je vcelku jednoduchá a intuitivní, podobně jako celé prostředí aplikace, jehož jedinou vadou je to, že je možná až příliš barevné a v některých případech málo kontrastní v poměru k ikonám a popiskům.

Koláže

Koláže

Koláže z fotek

Koláže z fotek

Efekty

Efekty

Celkově vzato je ale Mirror Photo solidním editorem fotografií, se specializací na jeden typ efektu, nad nějž ještě přidává typickou funkci většiny mobilních editorů – barevné filtry. Nejde o nic, z čeho byste se lidově řečeno posadili na zadek, ale pokud rádi fotíte a chcete svoje fotografie oživit nenáročnou úpravou, tak můžete Mirror Photo dát šanci, aplikace je dostupná zdarma.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Rychlá
  • Jednoduchá

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru