Navigace: Úvod » Aplikace » AliExpress – nákupy z Číny snadno a rychle

AliExpress – nákupy z Číny snadno a rychle

AliExpress – nákupy z Číny snadno a rychle

AliExpress je webový obchod spadající pod giganta Alibaba.com, který slouží pro rychlé nákupy zboží z Číny za opravdu minimální ceny. A jelikož žijeme v éře chytrých telefonů a tabletů, tak proč si nákupy nezpříjemnit chytrou aplikací, která je pohodlnější, rychlejší a vůbec uživatelsky přívětivější než standardní webové rozhraní?

Aplikace AliExpress umí vše, co byste mohli od aplikace specializované na nákupy očekávat – můžete nakupovat dle kategorií, rychle hledat a filtrovat zboží, číst a psát recenze produktů, vytvářet seznamy přání, sdílet produkty s přáteli, a především – nakupovat. Přímo v aplikaci můžete nákupy provést i zaplatit a posléze objednaný balík sledovat. Autoři do aplikace také zabudovali systém pro komunikaci s prodejci, takže si nemusíte ani zbytečně dávat práci s e-maily v případě, že vám je něco nejasného.

Výběr

Výběr

Nakupování

Nakupování

Hledání

Hledání

Design AliExpress je jednoduchý, přehledný a prostředí aplikace jako takové běhá rychle bez jakéhokoliv zaváhání. S ohledem na povahu obchodu nemůžete očekávat lokalizaci, kterou momentálně nad rámec Angličtiny mají jen občané Španělska, Portugalska a Ruska. Pokud jste se dosud nákupům na východě vyhýbali, tak třeba právě s touto aplikací změníte svůj názor – aplikace je samozřejmě zcela zdarma, obchod výdělkově spoléhá na to, že nejen v ní budete nakupovat.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Přehledná
  • Jednoduchá

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (1)

Komentovat

Nahoru