Navigace: Úvod » Aplikace » Nejlepší hudba do posilky

Nejlepší hudba do posilky

Nejlepší hudba do posilky

Není to o tom, jaké auto řídíš, ale jak velká ruka ti kouká z okna! Bolest je dočasná, ale sláva, ta je věčná! Nekončím, když jsem unavený. Končím, když jsem hotov! Všechny tyto citáty vás mají motivovat k … posilování. Snaží se vám říci, ať zvednete svůj zadek ze židle a vyrazíte do nejbližší posilovny nabrat trochu té muskulatury. Pokud se vám podobná představa líbí nebo už poctivě posilujete, určitě se vám bude hodit nějaký zdroj hudby, protože ta je k podobné činnosti nepostradatelná. A kde hudbu sehnat? Je to jednoduché, v aplikaci GYM Radio Workout Music!

Aplikace spadá pod gymradio.cz, které vám pouští tu nejlepší motivační hudbu bez přestání a naprosto bez reklam. Navíc si můžete vybírat mezi třemi druhy hudby – Cardio, Gym a Hardcore – uzpůsobenými pro různé typy tréninku. Další ze skvělých funkcí je možnost navrhnout hudbu, takže každý z vás může pomoci aplikaci, aby byla ještě lepší!

Gym rádio

Gym rádio

Písničky

Písničky

Poslech

Poslech

GYM Radio Workout Music mohu rozhodně doporučit všem návštěvníkům posiloven či prostě každému, kdo provozuje nějaký sport. Jedná se totiž o ideální a zdarma dostupný zdroj kvalitní hudby. Navíc je celá aplikace vyvedena v přehledném grafickém kabátku.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Bez reklam
  • Kvalitní výběr hudby

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru