Navigace: Úvod » Aplikace » Fuelio – šikovná aplikace pro řidiče

Fuelio – šikovná aplikace pro řidiče

Fuelio – šikovná aplikace pro řidiče

Autem dnes jezdí takřka všichni, ale jen málokdo má to štěstí, že se nad finanční stránkou svého dopravního prostředku nemusí pozastavovat. Šikovná aplikace Fuelio vám však kalkulace spotřeby a nákladů dokáže značně ulehčit, a kdo ví, třeba vás pak vysoká spotřeba vašeho auta ani nebude tolik trápit.

V aplikaci si přímo můžete nastavit konkrétní ujetou vzdálenost, cenu paliva za litr a reálnou spotřebu auta. S těmito údaji potom aplikace pracuje a sestavuje z nich praktické statistiky. Náklady na auto ale samozřejmě nejsou jen otázkou paliva, s čímž Fuelio počítá a umožňuje dělení výdajů do všech kategorií, se kterými se v praxi můžete potkat. Pokud navíc cestujete v širším měřítku po státě, případně i po celém kontinentu, tak jistě oceníte přítomnost mapové služby, která umožňuje tagování míst spotřeby a tankování.

Spotřeba

Spotřeba

Graf

Graf

Fuelio ocení řidiči, kteří si dělají těžkou hlavu z finanční stránky svého automobilu, protože jim díky této šikovné aplikaci odpadne práce s výpočty nákladů na provoz. Aplikace přináší zajímavý a hlavně praktický nápad, který vám dokáže ulehčit práci a zpříjemnit i tak nepříjemnou věc, jako je počítání výdajů na dopravu. Ať už jezdíte denně, či jen několikrát za měsíc, Fuelio vám zpracuje jednoduché a přitom obsáhle statistiky o finanční rovině vašeho ježdění autem. To celé navíc v nerušivém a přehledném designu. Fuelio svoji funkčnost poskytuje zcela zdarma.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Pro řidiče
  • Praktický nápad
logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru