Navigace: Úvod » Aplikace » Flipagram: krátká videa pro Instagram

Flipagram: krátká videa pro Instagram

Flipagram: krátká videa pro Instagram

Flipagram, jak už název napovídá, je další z mnoha externích aplikací, jež rozšiřují možnosti Instagramu. V tomto případě ale nejde o další editor fotek s několika novými filtry, ale o velice zajímavou aplikaci, s níž můžete ze svých fotek vytvářet krátká příběhová videa, či koláže fotografií.

Design aplikace je na výborné úrovni, je moderní a správně minimalistický, takže nikoho neruší a uživatelé se mohou soustředit na svoji tvorbu pro slavnou sociální síť. Do videa můžete nad rámec fotek vkládat ještě zvukové stopy, text, nebo používat ikonický nástroj Instagramu – barevné filtry. Finální zpracování hotových výtvorů je rychlé a nic vás příliš nezdržuje od toho, abyste svým sledujícím poslali svoje nejnovější dílo. Sdílení výtvoru se samozřejmě neomezuje jen na Instagram, videa můžete nahrávat i jako úplně běžné video na YouTube, nicméně na to autoři necílili.

Flipagram

Flipagram

Flipagram

Flipagram

Flipagram

Flipagram

Během úpravy máte k dispozici jednoduchou časovou osu, kterou si můžete i v reálném čase bez dalšího renderování prohlížet, díky čemuž máte neustálý náhled na svoje video, takže vás nic neruší od ladění detailů. Samotná práce s obrázky je potom vcelku základní a omezuje se jen na ořez, duplikaci a mazání. Pokročilá editace obrázků stejně ani není účelem Flipagramu. Aplikace je v základní podobě dostupná zdarma, ovšem musíte počítat s přítomností dodatečných mikroplateb.

Hodnocení:

  • Zdarma s dodatečnými platbami
  • Krásný design
  • Jednoduchá práce

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru