Navigace: Úvod » Aplikace » AccuWeather – počasí za každé situace

AccuWeather – počasí za každé situace

AccuWeather – počasí za každé situace

Mobilní zprávy a informace o počasí jsou takřka synonymem pro AccuWeather, jež patří k nejpopulárnějším aplikacím věnovaným počasí na Androidu. AccuWeather je v základní podobě zdarma a mimo jiné se chlubí i novou funkcí v podobě informování o počasí minutu po minutě. Ke stálým a zaběhlým funkcím pak patří podpora mnoha lokací po celém světě (zvolit lze neomezené množství), zajímavé widgety na hlavní plochu, radary mračen pracující nad Google Mapami, či pravidelné notifikace o nadcházející situaci.

AccuWeather nad rámec aplikace zdarma přináší i verzi Platinum, která se liší především absencí reklam, jimiž je varianta zadarmo financována. Designově ale jde o identické aplikace, a je třeba říci, že obě vypadají skvěle. Základní chování a vzhled aplikace vychází z pravidel Androidu, nicméně autoři nad rámec těchto „šablon“ dokázali vytvořit krásný design s příjemnou typografií a lehkými grafickými prvky, jež při používání nijak neruší.

AccuWeather

AccuWeather

AccuWeather

AccuWeather

AccuWeather je jedna z nejoblíbenějších aplikací na počasí z dobrého důvodu – i ve variantě zdarma poskytuje solidní funkce, jež mají svoje využití a fungují bez větších potíží prakticky všude, kam se moderní člověk může dostat. AccuWeather minimálně stojí za vyzkoušení, a kdo ví, třeba se vám bude tak moc líbit, že si ji nakonec i koupíte ve verzi bez reklam.

Hodnocení:

  • Zdarma s reklamami
  • Spousta funkcí
  • Příjemný vzhled

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru