Navigace: Úvod » Aplikace » SYNOT liga – aplikace nejvyšší české ligy

SYNOT liga – aplikace nejvyšší české ligy

SYNOT liga – aplikace nejvyšší české ligy

Zelená je tráva, fotbal to je hra… ani naše nejvyšší fotbalová soutěž nechce zaostávat za moderními trendy a proto na Androidu funguje aplikace se všeříkajícím názvem – SYNOT liga. Aplikace přináší prakticky vše, co byste od oficiální doprovodné aplikace fotbalové soutěže mohli očekávat. Můžete si zvolit svůj oblíbený klub a mít tak rychlý přístup ke všem zprávám, jež se jich týkají, můžete si pročítat jejich rozpisy zápasů, soupisku i hráčské statistiky.

Vůbec pokud jste na statistiky a máte rádi fotbal, tak toto je aplikace pro vás – SYNOT liga přináší i statistiky nejlepších střelců, brankářů a další informace, k nimž patří i statistiky ryze individuální. Všichni současní prvoligoví hráči totiž v aplikaci disponují svým profilem, ve kterém se uvádí jejich souhrnná bilance v každé sezóně ligy, případně i bilance oddělené pro zápasy ze sezóny současné.

Výsledky

Výsledky

Statistiky hráčů

Statistiky hráčů

Profil hráče

Profil hráče

SYNOT liga se drží základních designových principů platformy Android a v zásadě z nich ani nijak nevybočuje, což je nakonec dobře, protože uživatelé hned vědí, kam pro co sáhnout a kde co hledat.  Rozhraní z „karet“ pro účely zobrazování zápasů funguje stejně dobře, jako rozhraní záložková u profilů jednotlivých hráčů. Pokud sledujete naši nejvyšší fotbalovou soutěž, tak vám tuto aplikaci mohu jedině doporučit.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Rychlá
  • Jednoduchá

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru