Navigace: Úvod » Aplikace » InstaSize – prodloužená ruka Instagramu

InstaSize – prodloužená ruka Instagramu

InstaSize – prodloužená ruka Instagramu

Instagram sám o sobě poskytuje zajímavé editační možnosti a filtry, ale ne vždy jeho funkční výbava postačuje. A právě v takových situacích přichází na řadu InstaSize, jež přináší nové filtry, rámečky s podporou více fotek, textové popisky, nálepky a další užitečné funkce, jež ocení každý uživatel Instagramu.

InstaSize už na první pohled zaujme tím, že je designově velice podobná Instagramu, zejména co se týče provedení horní lišty. Ta spodní potom funguje jako lišta s nástroji a funkcemi, na kterých celá aplikace staví. Práce s fotografiemi je v zásadě jednoduchá a velice rychlá, což by někomu mohlo vyhovovat, ale pokud od aplikace očekáváte alternativu k Photoshopu, tak vás musíme zklamat – InstaSize se o něco takového ani nepokouší a opravdu jde jen o dodatek k Instagramu, a touto optikou patří k nejlepším, jež má Android v nabídce aplikací.

InstaSize

InstaSize

InstaSize

InstaSize

InstaSize

InstaSize

Aplikace InstaSize je v základní podobě zdarma s reklamami a za jejich odstranění zaplatíte cca 60 Kč, což rozhodně není málo, ale pokud patříte k náruživým uživatelům Instagramu a toužíte po maximalizaci svého fotografického potenciálu na této sociální síti, tak byste případnou investici měli zvážit.

Hodnocení:

  • Zdarma s reklamami
  • Jednoduchá a rychlá
  • Pro uživatele Instagramu

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru