Navigace: Úvod » Aplikace » InstaFace:face eyes morph – proměňte přátelé v mazlíčky

InstaFace:face eyes morph – proměňte přátelé v mazlíčky

InstaFace:face eyes morph – proměňte přátelé v mazlíčky

Jaké by to asi bylo být zvířetem? Tuto otázku si nejspíš klade nejeden člověk. Aplikace InstaFace:face eyes morph vás sice ve zvíře nepromění, dokáže však váš obličej zaměnit za tvář některého z tvorů, takže minimálně na počítači budete moc tvrdit, že jste kráska (či krasavec) a zvíře v jedné osobě.

Už slovíčko „insta“ v názvu jasně evokuje, že záměna bude rychlá. A skutečně tomu tak je. Aplikace je vyvedena v povedeném grafickém kabátku a je dobře uživatelsky navržena, takže veškeré akce můžete učinit okamžitě. Mezi ty patří záměna různých částí obličeje – či obličeje celého – za zvířecí tvář. Ta bude uzpůsobena podle vámi pořízené fotografie, takže získáte reálný pohled na vaše já ve zvířecím těle. A věřte, že výsledek je zajímavý a skutečně povedený. Na výběr máte z více než 10 různých zvířat (včetně kočky, opice či lva) a 4 typů úpravy tváře. Fotografie můžete ještě různě upravit a přizpůsobit tak, aby byl výsledek dle vašich představ.

InstaFace

InstaFace

InstaFace

InstaFace

Další výhody aplikace jsou ty, že je zdarma a umožní vám pořízené fotografie nasdílet na některou ze sociálních sítí. InstaFace:face eyes morph se navíc stále vyvíjí, takže i v budoucnu v sobě budete moci objevit zvíře.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Přehledné UI
  • Povedené výsledky

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru