Navigace: Úvod » Aplikace » Naučte se mluvit jinými jazyky – neztraťte se v zahraničí

Naučte se mluvit jinými jazyky – neztraťte se v zahraničí

Naučte se mluvit jinými jazyky – neztraťte se v zahraničí

Ač se to zdá neuvěřitelné, i my někdy můžeme mít nějaký ten nedostatek ve znalostech. Cizí jazyky prostě nikdo nikdy nebude umět všechny, a přestože tu máme angličtinu jako světový jazyk, ani zde si nemůžeme být jisti, že každý a všude bude germánským jazykem umět tak dobře, aby se s vámi dorozuměl. Naštěstí nás naše telefony nezradí ani v podobných situacích.

Aplikace má sice trochu zavádějící název - Naučte se mluvit jinými jazyky – ale slouží zejména jako offline překladač do všech jazyků, které vám vůbec mohou přistát na mysl. Nenabízí totiž pouze slovíčka, dokáže v potřebných situacích poskytnout různé fráze z jednotlivých oborů – cestování a doprava, ubytování, krizové situace a mnoho dalších.

Jednotlivé jazyky

Jednotlivé jazyky

Z angličtiny do ruštiny

Z angličtiny do ruštiny

Portugalština

Portugalština

Naučte se mluvit jinými jazyky je pochopitelně zcela zdarma a pokud váš smartphone nebo tablet disponuje funkcí text-to-speech, můžete ho za sebe v některých situacích nechat i vyjednávat. Prostě jednoduše a hlavně účinně, což je v kritické situaci v zahraničí vždy potřebné více než cokoliv dalšího. Bohužel však chybí čeština, takže alespoň jeden cizí jazyk potřeba bude…

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Mnoho různých jazyků
  • Text-to-speech

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru