Navigace: Úvod » Hry pro Android » FIFA 14 – nejlepší fotbalový zážitek na chytrých zařízeních

FIFA 14 – nejlepší fotbalový zážitek na chytrých zařízeních

FIFA 14 – nejlepší fotbalový zážitek na chytrých zařízeních

Jako každý rok, ani tentokrát nás společnost EA neochudila o novou dávku fotbalových emocí. FIFA 14 podle plánu přistála na pulty klasických i internetových obchodů a vy si můžete užívat nejoblíbenější fotbalové hry znovu a pěkně v novém. I když na next-gen verze zatím čekáme, můžeme směle konstatovat, že “next-gen” dorazil už k nám, na mobilní zařízení.

FIFA 14 totiž přišla s naprosto novým systémem ovládání a konečně můžeme naplno říci, že v EA pochopili, jak funguje dotykové ovládání a naservírovali nám naprosto famózní záležitost! Jinak se tomu říci nedá, ale hraní fotbalu má v nové verzi nejen zase o kus lepší grafické zpracování (které nám novější a novější zařízení nabízejí), ale i opravdové “pochopení hraní”.

Jak to vypadá

Jak to vypadá

Hraní fotbalu

Hraní fotbalu

Sestava týmu

Sestava týmu

To nás dostává do pozice, kdy o FIFA pro rok 2014 nemůžeme říci v podstatě nic záporného – oproti poslední verzi se hra posunula o obrovský krok kupředu a my můžeme jen tleskat. Dokonce jsme se dočkali i různých módů hry, které známe od velkých bratříčků z PC a konzolí. No prostě – palec nahoru!

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Nové ovládání
  • Grafický pokrok

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru