Navigace: Úvod » Aplikace » MapFactor: GPS Navigation – další GPS zdarma

MapFactor: GPS Navigation – další GPS zdarma

MapFactor: GPS Navigation – další GPS zdarma

Čas od času vám přinášíme informace o nových aplikacích, které dokáží poskytovat tolik žádané GPS navigace zcela zdarma. MapFactor: GPS Navigation není výjimkou a oproti ostatním navigacím využívajících OpenStreetMaps má několik příjemných výhod, o kterých si napíšeme teď.

Jednou z nich je parádní hlasová navigace – ta povětšinou bývá u GPS navigací zdarma jedním z kamenů úrazu a jednoduše se na ně nedá spolehnout. A pokud ano, tak samozřejmě nejsou v češtině… Jinak je tomu u MapFactor: GPS Navigation, tam na žádný z problémů nenarazíte a můžete se vydat směle za hlasem!

Mapa

Mapa

Rychlosti

Rychlosti

Další skvělou záležitostí je obrovské množství bodů zájmu – pumpy, parkoviště, hotely… a hlavně radary! Ani na ty MapFactor: GPS Navigation nezapomíná a pokud se přiblížíte k některému z úseků s měřenou rychlostí jízdy, budete náležitě upozorněni. Parádní navigace, která zatím drží prim mezi těmi zdarma.

Hodnocení:

 • Zdarma
 • Velké množství bodů zájmu
 • Hlasová navigace

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (4)

 • Michaela

  Dobrý den, jak tato aplikace funguje? Pouze za přístupu internetu? :) Díky za odpověď na maila

  Odpovědět
 • ricpic

  Mám, ji, funguje celkem OK, hlas je česky, upozornění na radary fungují. Jediná nevýhoda je, že navigace má cca 2 vteřiny zpoždění – takže přejedete křižovatku a navigace ukazuje, že jste před ní. Takže se s tím musí počítat. Zatím jsem ji nezkoušel na dálnici – takže težko říci jak naviguje v jednotlivých pruzích. A ve městě (Brno) mi to občas ukáže, že nejsem na ulici ale uprostřed domovního bloku.

  Odpovědět
  • Honza

   Aplikace vcelku dobrá, ale několikrát se nám stalo to samé, hlavně na slovensku když jsme cestovali po tatrách. Jeli jsme po silnici a ukazovalo to, jako že jedem bokem, v řece a tak :D Ale dovedla nás kam jsme potřebovali, Většinou bylo vše ok.

   Odpovědět
 • ČERVENKA

  V NASTAVENÍ TRASY SE MIMO RYCHLOSTI NASTAVUJE I PREFERENCE. CO TO ZNAMENÁ A MÁM TAM NECHAT TĚCH 50 % ?

  Odpovědět

Komentovat

Nahoru