Navigace: Úvod » Novinky » Dovolenkáři preferují Sygic GPS navigaci pro její spolehlivost

Dovolenkáři preferují Sygic GPS navigaci pro její spolehlivost

Dovolenkáři preferují Sygic GPS navigaci pro její spolehlivost

Léto je přesně ten čas, kdy se všichni balíme na dovolenou a chystáme se na cesty. A tedy spolehlivá navigace je přímou nevyhnutelností. Sygic, společnost, která stojí za populární Sygic GPS navigaci se na sezónu připravila a spustila velký letní výprodej a to snížením ceny až o 30%. Sygic GPS navigace je offline navigační aplikace […]

Léto je přesně ten čas, kdy se všichni balíme na dovolenou a chystáme se na cesty. A tedy spolehlivá navigace je přímou nevyhnutelností. Sygic, společnost, která stojí za populární Sygic GPS navigaci se na sezónu připravila a spustila velký letní výprodej a to snížením ceny až o 30%.

Sygic GPS navigace je offline navigační aplikace s kvalitními mapami od společnosti TomTom, kterou si můžete stáhnout přímo do svého mobilu. Aplikace je k dispozici pro smartfóny s Android i s iOS operačním systémem a v současnosti dosáhla úžasných 30 miliónů stáhnutí. Co je za tímto fantastickým číslem?

Na základě hodnocení 4 hvězdičkami z 5 od uživatelů z Android komunity je Sygic považovaná za nejpříjemnější navigační aplikaci v Google Play.

 VIDEO

Dalším velkým plusem pro Sygic jsou mapové aktualizace k dispozici v lifetime verzi, co znamená, že koupě navigace pro vás představuje jednorázovou investici bez jakýkoliv dalších nákladů. A takže je Sygic v porovnaní s jinými prémiovými značkami lacinější přibližně o třetinu a ještě odpočítáme 30% slevu, tak to se už vyplatí.

Cestovaní se Sygic navigací do zahraničí je úplně bezproblémové, přestože Sygic je offline navigace a nemusíte se obávat poplatků za roamingová data. Aplikace má množství dalších skvělých funkcí – řadění do jízdních pruhů, zobrazení křižovatky, nastavení přechodných bodů na trase, hlasové instrukce s názvy ulic a samozřejmě upozorněni na měření rychlosti a zobrazovaní rychlostních omezení. V porovnání se standardní navigací, či navigační aplikaci je Sygic jedinou aplikací s reálným 3D zobrazením budov a krajinného terénu, čím uživatelovi výrazně ulehčuje orientaci.

V poslední aktualizaci Sygic aplikace byla přidaná možnost upravit si navigaci podle sebe. Aplikaci si můžete doplnit exkluzívními zajímavými body od TripAdvisoru a Booking.com. Dostanete databázi se zajímavými body – hotely a restaurace s hodnoceními od jiných návštěvníků pro více než 20 měst z celého světa.

Ale ta nejlepší věc na Sygic navigaci je, že si ji můžete vyzkoušet předtím, než se rozhodnete si ji koupit. Aplikace je k dispozici na 7 dní ve zkušební verzi zadarmo, a tak si ji můžete na svém smartfóne nejprve sami otestovat.

Komentovat

Nahoru