Navigace: Úvod » Aplikace » Cloud Print – tisknutí nebylo nikdy jednodušší

Cloud Print – tisknutí nebylo nikdy jednodušší

Cloud Print – tisknutí nebylo nikdy jednodušší

Jednou z klíčových funkcí současných chytrých zařízení je i možnost dokázat pomoci během práce, pracovních procesů a aktivním užívání vůbec. Ne každý chce na svém smartphonu pouze poslouchat písničky, surfovat po internetu nebo hrát hry. Manažeři už na zařízení s Androidem přešli taky a chtějí jej pořádně využívat.

Pro ně se tedy objevila ohromná řada aplikací – kalendáře, úkolovníčky, zápisníky, záznamníky, upozorňovače, čtečky a mnoho dalších. Co když ale chceme naprosto jednoduchou věc, která může být na mobilu pěkně prekérní věcí a přitom je to základní a mnohdy i klíčová věc v pracovním dni? Tisknutí už nemusí být problémem, Cloud Print vše řeší!

Nastavení tisku

Nastavení tisku

Soubory k tisku

Soubory k tisku

Výběr tisku

Výběr tisku

Je až neuvěřitelné, jak snadné je nyní tisknutí ze zařízení s Androidem. Stačí mít jen doma (v kanceláři nebo prostě kdekoliv, kde hodláme tisknout) tiskárnu s možností e-print a je v podstatě hotovo. Na tomto webu si pomocí unikátní e-mailové adresy tiskárnu přiřadíte ke svému účtu a pak už jen stačí otevřít Cloud Print, vybrat soubor a je to!

Hodnocení:

  • Opravdu jednoduché tisknutí z Androidu
  • Zdarma
  • Google aplikace umí i parádně podat

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru