Navigace: Úvod » Aplikace » Tipy na výlet – Vyletnik.cz – parťák každého správného výletníka!

Tipy na výlet – Vyletnik.cz – parťák každého správného výletníka!

Tipy na výlet – Vyletnik.cz – parťák každého správného výletníka!

Je to tady! Máme tu konečně léto, se kterým se nezadržitelně blíží prázdniny a s nimi spojené výlety. Jenže naše republika je obrovská, míst k návštěvě je tu hromada a kdo se v tom má vyznat? My vám přinášíme tip na aplikaci, jež každému výletníkovy pomůže s plánováním těch správných cest a cílů letních putování.

Aplikace jménem Tipy na výlet – Vyletnik.cz vám totiž přináší kompletní seznam všech českých, moravských a slezských míst, které stojí za návštěvu. To vše v jednoduchém a intuitivním řešení pro všechny majitele chytrých telefonů a tabletů.

Hlavní roli v aplikaci hraje skvělá mapa, která je napěchována všemi možnými informačními značkami, jež vás zavedou na tuzemské hrady, přehrady, městečka, vesnice, zámky, lesy, parky… no prostě vše, co stojí za to!

Všechna místa jsou rozdělena do několika kategorií, díky čemuž na mapě hned rozpoznáte, zda se jedná o zajímavost, vesnici nebo přírodní památku (případně cokoliv dalšího, co rozsáhlá kategorizace zahrnuje). Nemusíte tak vše jedno po druhém rozklikávat, máte okamžitě jasno už jen ze zběžného pohledu.

Každé z míst na mapě je navíc doplněno vyčerpávajícím popisem, který nastíní historii a zajímavosti daného bodu zájmu. V mnoha případech se dočkáte i fotografií, jež vám ještě upřesní představu o místu, kam se můžete vydat. Stejně jako další se navíc k místu můžete přímo vyjadřovat v komentářích, od ostatních návštěvníků tak zjistíte, zda to či ono místo opravdu stojí za to.

Mapa výletních míst

Mapa výletních míst

Detail místa

Detail místa

Komentáře

Komentáře

Parádní je také možnost doplňovat další místa, která stojí za to. Jako registrovaný uživatel totiž můžete místo na mapu přidat, umístit nějaký popisek, nafotit pár fotek a nové místo zájmu je na světě. Vše v krátké chvilce zkontroluje administrátor a ostatní uživatelé budou mít o další zábavu postaráno. Nemusíte se tak bát, že by některá z klíčových památek mohla chybět – lidé prostě sami doplňují!

Sečteno, podtrženo, aplikace Tipy na výlet – Vyletnik.cz je perfektním pomocníkem pro každého, kdo rád cestuje, objevuje krásy našich luhů a hájů a zároveň dokáže skloubit své zájmy s moderními technologiemi, jakými jsou smarphony a tablety. Již nikdy nebudete muset bloumat nad víkendovým výletem. Tipy na výlet – Vyletnik.cz pomůže rychle, jednoduše a hlavně rozsáhle!

Hodnocení:

 • Perfektní databáze míst v ČR
 • Zdarma
 • Možnost doplňovat vlastní místa

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (1)

 • Dusan

  Pozdravujem,
  chystam sa do Ceska na dovolenku a zaujima ma ci je vyletnik.cz offline aplikacia.
  Mom. som na Slovensku, a vyskusat to az u vas zo stahovanim dat sa mi moc nechce.
  Dik za odpoved.

  Odpovědět

Komentovat

Nahoru