Navigace: Úvod » Aplikace » GPS navigace: BE-ON-ROAD – offline navigace zdarma z řadou podkladů

GPS navigace: BE-ON-ROAD – offline navigace zdarma z řadou podkladů

GPS navigace: BE-ON-ROAD – offline navigace zdarma z řadou podkladů

GPS navigace je jednou z hlavních funkcí, kvůli které si chytré telefony uživatelé nakupují. Možnost mít jedno zařízení pro všechno je obrovskou výhodou – v autě není problém telefon zapojit do napájení, připevnit ho na přední sklo a mít opravdu více než plnohodnotnou GPS. Problémy nastávají tehdy, když máte vybírat z nabídky softwaru, mezi který patří i GPS navigace: BE-ON-ROAD.

Mapové podklady se dělí na několik základních typů – prvníma dvěma jsou offline a online navigace. Druhýma dvěma je rozdělení na podklady zdarma a placené. A mezi těmito bylo dosud nemožné libovolně a volně vybírat – problém najít navigaci pro offline použití a zdarma byl totiž neuvěřitelný boj.

Navigace

Navigace

Navigování

Navigování

Označení míst

Označení míst

Přišly však GPS navigace: BE-ON-ROAD, které nabízejí výběr nejen podklady zdarma, tak možnost nákupu placených (pokud je upřednostňujete). Navíc vše funguje offline, nebudete mít tedy problém ani v zahraničí, kde byste museli platit vysoké poplatky za roamingový internet.

Hodnocení:

 • Zdarma (podklady dle libosti)
 • Offline
 • Zcela bezproblémové

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (9)

 • Farmář

  Právě jsem dostal htc one x plus a potřebuji tam navigaci do auta. Mám brát tuhle nebo nějakou jinou?

  Odpovědět
  • LiborA

   Kdo najde chybu v nadpisu? Kdyby to aspoň nebyla základní mluvnická poučka, kterou se děti učí už na prvním stupni základní školy. 7. pád je …

   Odpovědět
 • lukáš

  omylem jsem tam dal zkušební verzi jak jí vymažu a zustane mi tam jen ta offline aplikace děkuju ?

  Odpovědět
 • Veronika

  Ahoj! Mám prosbu – stáhla jsem si GPS navigaci BE-ON-ROAD, ale když ji otevřu, neumí poznat moji polohu. Pořád ukazuje, že jsem někde u Brna. I když jsem zadala navigovat na konkrétní adresu, aktuální poloha se nezměnila a navigace nevypočítala délku trasy ani čas dojezdu. Nevítě, jak ji „nahodit“? Asi je to problém prvního rozjezdu, ale nemůžu najít, kde jí zadat, aby našla, kde právě stojím..
  Děkuji za rady a hezký den.

  Odpovědět
 • Leo

  to Veronika: máš puštěný GPS?

  Odpovědět
 • mája

  Mám tablet s Androidem Sencor, ten nejlevnější co se asi dá koupit – je bez GPS mohu nějakou navigaci co je offline do něj nainstalovat nebo to nejde ?

  Odpovědět
 • Market

  Mám podobný problém jako mája, ale s tím rozdílem, že GPS mám (HTC Wildfire S). I při zapnutém GPS mi to stále hlásí, že jsem kdesi v Komárově, a já jsem přitom v Praze… Nevíte prosím někdo, jak nastavit, aby navigace poznala vždy mou aktuální polohu? Děkuji

  Odpovědět
 • Tereza

  ahoj, prosím vás kde stahujete tuto: GPS navigaci BE-ON-ROAD?

  Odpovědět

Komentovat

Nahoru