Navigace: Úvod » Novinky » 5 tipů na hudební aplikace pro Androida aneb muzika v mobilu

5 tipů na hudební aplikace pro Androida aneb muzika v mobilu

5 tipů na hudební aplikace pro Androida aneb muzika v mobilu

V dnešním článku se dozvíte, jaké jsou v současnosti nejoblíbenější hudební aplikace pro Android, a jaká sluchátka si můžete k telefonu zakoupit, aby poslech hudby stál za to. Většina z nás si telefon s Androidem nekupuje jen kvůli volání a psaní sms. Dalším, dobrý důvodem pro jeho využití je nerušený a kvalitní poslechy hudby. Vybíráme aplikaci pro přehrávání hudby Aplikací […]

V dnešním článku se dozvíte, jaké jsou v současnosti nejoblíbenější hudební aplikace pro Android, a jaká sluchátka si můžete k telefonu zakoupit, aby poslech hudby stál za to. Většina z nás si telefon s Androidem nekupuje jen kvůli volání a psaní sms. Dalším, dobrý důvodem pro jeho využití je nerušený a kvalitní poslechy hudby.

Vybíráme aplikaci pro přehrávání hudby

Aplikací pro přehrávání hudby v mobilu je spousta. My jsme pro vás vybrali pětici nejpoužívanějších. Pojďme se tedy na ně společně podívat, které to jsou.

Poweramp Music Player

PowerAmp je jeden z nejpopulárnějších androidích přehrávačů. Můžete v něm nastavit spoustu věcí. Od ekvalizéru, který dodá vašemu poslechu tu pravou hloubku, po šetrný přístup k vaší baterii. S PowerAmpem již nemusíte řešit druh přehrávaného souboru, protože podporuje snad všechny typy hudebních souborů.

Doménou PowerAmpu je výše zmiňovaný ekvalizé. Má natolik chytré nastavení bas, středů a výšek, že budete opravdu s výstupem hudby spokojeni. Důležitým činitelem v kvalitě výstupu jsou samozřejmě použitá sluchátka. Já ve svém telefonu používám tento kousek od Wescu a nemůžu si kvalitu hudby vynachválit.

Winamp

Winamp snad není třeba více představovat. Zná ho skoro každý a dlouhá léta se držel na špici audio programů pro PC. Ve světě androidu se jeho slavný comeback však nekonal. Vypadá to, že lidi prostě ničím zajímavým neoslovil. Nicméně se jedná o kvalitní a spolehlivý přehrávač. Jste-li milovníci klasiky, tak se vám bude líbit.

N7player Music Player

N7player se v poslední době stává stále populárnější. Moje přítelkyně si nedávno pořídila nový telefon od HTC a nainstaloval jsem jí do něj právě tento přehrávač. V kombinaci se stylovými sluchátky  a multitouch ovládáním se jedná o velice mocný nástroj. N7player stáhnete zde.

Meridian Media Player Revolute

Tento přehrávač není příliš populární, ale své fanoušky si určitě najde. Patří mezi nejstarší přehrávače pro Android. Navíc si poradí i s videem. Příjemné rozhraní podtrhuje hezká grafika. Rozhodně za zkoušku stojí.

JetAudio

JetAudio je jako stvořen pro milovníky hutných bas. Má elegantní a jasné rozhraní a je oblíbený i u uživatelů PC, kteří ho v posledních letech hodnotí jako špičku na poli audio přehrávačů.

Kvalita výstupu záleží na sluchátkách

Poté, co si zvolíte hudební přehrávač, je dobré se poohlédnout po kvalitních a stylových sluchátkách. Kvalita přehrávané hudby závisí do velké míry především na nich. Doporučuji se zaměřit na stylové značky (budete v nich chodit venku) a pevnost provedení (často je budete s sebou nosit). Zajímavá sluchátka jsem našel například zde.

Komentáře (3)

Komentovat

Nahoru