Navigace: Úvod » Aplikace » Google Keep – poznámky perfektně pro uživatele Androidu

Google Keep – poznámky perfektně pro uživatele Androidu

Google Keep – poznámky perfektně pro uživatele Androidu

Když Google oznámil zrušení služby Google Reader, nejeden čtenář jistě uronil slzu. Jako jakési vynahrazení tohoto faktu Google rychle přispěchal se službou novou – jde o aplikaci Google Keep. Ta přímo konkuruje třeba zelenému Evernote. My jsme se na ní dnes podívali a můžeme říci, že se jedná o perfektní volbu pro uživatele Androidu.

Google Keep je v podstatě přesně to, co budete chtít během psaní poznámek mít. Můžete si velice snadno během několika kliknutí udělat zápisek, seznam či nějakou tu poznámku s fotkou či audiozáznamem. To vše tak jednoduše a intuitivně, jak jen to jde. Veškerý obsah se samozřejmě synchronizuje s vaším Google účtem, takže máte vždy vše po ruce.

Google Keep

Google Keep

Diktafon

Diktafon

Poznámky

Poznámky

Aplikace je – stejně jako většina služeb od Google – zcela zdarma. Můžete tak okamžitě vyzkoušet a uvidíte sami, zda i vám bude vyhovovat tato parádní aplikace. Jo a ještě jednu věc – Google Keep umí hned celou řadu různých widgetů. Ty se perfektně třeba pro To-Do List, seznam na nákup či prostě cokoliv, co potřebujete mít pořád na očích.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Perfektní a intuitivní alternativa k Evernote
  • Synchronizace s Google účtem
logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru