Navigace: Úvod » Aplikace » Denní břišní cvičení – donuťte se cvičit!

Denní břišní cvičení – donuťte se cvičit!

Denní břišní cvičení – donuťte se cvičit!

Kdo by nechtěl, aby bylo jeho břicho tvořeno six-packem? Svaly, jež jsou jedním z milníků každého cvičícího, jsou však mnohdy i nedosažitelnou metou. Nemusí jít přitom ani o to, aby člověk dosáhl “buchtiček”, milníkem může být i jen zpevnění či zeštíhlení. Přesto je to často velký problém, protože je prostě malá vůle. Nechte se tedy dotlačit a vše dělat podle plánu!

Denní břišní cvičení už ve svém názvu jasně popisuje, o co se bude jednat – vyberete si z několika přednastavených cvičících programů (případně si navrhnete vlastní, ale není to potřeba, každý si zde většinou vybere) a necháte telefon, aby vás nejen upozorňoval, ale ukazoval vám, jak správně cvičit a během samotné akce udával jasné příkazy.

Provedení cviků

Provedení cviků

Tréninkový plán

Tréninkový plán

Můžete si tedy prohlédnout, jak ten či onen cvik provést správně a následně se držet hlasového doprovodu, jenž v jednom kuse upozorňuje na to, co máte děla. Chorobní odkládači, slyšte! Aplikace Denní břišní cvičení vás donutí, pokud tedy alespoň trochu chcete. Sami víte, že to pak bude stát za to.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Řada dobrých programů
  • Video a audio doprovod
logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru