Navigace: Úvod » Aplikace » Antelli – hlasový asistent á la Siri pro Android

Antelli – hlasový asistent á la Siri pro Android

Antelli – hlasový asistent á la Siri pro Android

Když Apple představil hlasového asistenta (nebo spíše asistentku), vzbudil tím pořádný rozruch. Umí totiž celou řadu věcí, které mohou lidem velice zpříjemnit život a zjednodušit hledání a dělání základních věcí na jejich chytrých zařízeních. Mnoho vývojářů se pak snažilo Siri napodobit i na Androidu, Antelli je jedním z nejlepších českých pokusů.

A dokonce bych řekl, že i celosvětových pokusů, i když se tedy jedná aplikaci vytvořenou v našich luzích a hájích. Aplikace Antelli totiž funguje naprosto perfektně a přesně tak, jak byste očekávali. Pomocí jednoduchých dotazů se můžete zeptat prakticky na cokoliv, případně spustit libovolnou aplikaci.

Jak se co dělá

Jak se co dělá

Počasí

Počasí

Televizní program

Televizní program

Je libo vědět právě probíhající program na stanici Nova? Chcete vědět, jaké je počasí? A co třeba nejnovější zprávy ze světa? Nic není pro asistenta problém – stačí zadat (hezky v češtině) váš dotaz a Antelli vám (znovu v češtině) nabídne odpověď a ještě ji přečte. To vše zdarma a nám jen zbývá doporučit.

Hodnocení:

 • Zdarma (verze s reklamou)
 • Funguje velice dobře 
 • Čeština není žádný problém
logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (3)

 • AbE

  Tipoval bych, ze clanek psal autor programu a nebo nekdo, kdo ho primo zna. Snaha se ceni, ale tento zcela nefunkcni program bych se Siri vubec nesrovnaval. Navic je na Android uz nekolik lepsich asistentu. Jedine pozitivum je cestina, ale radsi pokecam s podprumernym amikem nez s Cechem po lobotomii :)

  Odpovědět
 • J.Urban

  Antelli je je funkční a to docela dost a kdybyste si nainstaloval třeba takovou Elišku i hlas by byl v pořádku, to ale není věc Antelli

  Odpovědět
 • Kučera

  Jediné co z toho vypadne je nerozumím.

  Odpovědět

Komentovat

Nahoru