Navigace: Úvod » Aplikace » VotočVohoz – přední český “sekáč” nyní i na mobilech

VotočVohoz – přední český “sekáč” nyní i na mobilech

VotočVohoz – přední český “sekáč” nyní i na mobilech

Sami to jistě znáte – hromady oblečení ve skříni, které si už na sebe nikdy nevezmete a moc dobře to víte. Je vám ho ale škoda vyhodit a abyste s ním chodili někam do second-handu, za to vám to zase nestojí. Krom klasických aukčních a bazarových síní zde však máme i jednu specializovanou na oblečení a nyní vydala i aplikaci pro mobilní telefony.

VotočVohoz.cz je jedním z předních českých “sekáčů”, kde můžete nejen prodávat a kupovat oblečení, ale zároveň se sociálně sbližovat a komunikovat se svými obchodními partnery. Vše tohle se podařilo společnosti převést i do aplikace, jež se jmenuje VotočVohoz. Jednoduchá a graficky opravdu povedená aplikace, jež se plně nese v duchu webové stránky.

VotočVohoz

VotočVohoz

Bazar

Bazar

Fórum

Fórum

Můžete zde procházet nabízené zboží (samozřejmě se všemi dostupnými filtry), komunikovat s dalšími uživateli či diskutovat na místním fóru. Vše tou nejjednodušší a nejpříjemnější cestou. Podobných aplikací by mělo být co nejvíc, je radost pohledět, když se nějaká – jako právě VotočVohoz – tak pěkně povede.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Všechny funkce dostupné
  • Intuitivní a příjemné ovládání
  • Nádherné grafické provedení
logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru