Navigace: Úvod » Novinky » Ubytujte svou doménu v pětihvězdičkovém hotelu

Ubytujte svou doménu v pětihvězdičkovém hotelu

Ubytujte svou doménu v pětihvězdičkovém hotelu

Active24 přináší novou službu do svého širokého portfolia služeb. Nyní máte možnost doslova „ubytovat svoji doménu v pětihvězdičkovém hotelu“, což vám jako uživateli přinese nadstandardní, dalo by se říci „pětihvězdičkovou“ péči. Co přináší pětihvězdičkový hotel? Active24 přináší zcela nový servis, co se týče domén, na nové adrese domeny.cz. Zde můžete hledat nebo generovat vhodné a dostupné […]

Active24 přináší novou službu do svého širokého portfolia služeb. Nyní máte možnost doslova „ubytovat svoji doménu v pětihvězdičkovém hotelu“, což vám jako uživateli přinese nadstandardní, dalo by se říci „pětihvězdičkovou“ péči.

Co přináší pětihvězdičkový hotel?

Active24 přináší zcela nový servis, co se týče domén, na nové adrese domeny.cz. Zde můžete hledat nebo generovat vhodné a dostupné domény podle mnoha kritérií – domény složené z klíčových slov, odvozené z klíčových slov, domény podle oboru podnikání nebo domény pro osobní stránky. Výsledky jsou vždy přehledně seřazené s vyznačenou dostupností domén s nejoblíbenějšími koncovkami. Dále lze vybírat až z 53 světových domén prvního řádu.

Z dalších novinek přináší pětihvězdičkový hotel jednoduchý objednávkový systém pro přídavné služby na doméně. Vše potřebné si tak pro svou webovou prezentaci zajistíte a nainstalujete doslova několika kliknutími. Objednejte si webhostingový balíček, implementaci redakčního systému, mailovou aplikaci nebo si založte elektronický obchod a mnoho dalšího.

Rychlá a stylové prezentace díky Superstranka.cz

Active24

Active24

Pro začínající, ale i pokročilé uživatele internetu toužící po vlastní prezentaci, je jako stvořena nová služba Superstranka.cz. Zde si bez nutných znalostí programování a bez najímání webových vývojářů rychle a pohodlně vytvoříte vlastní webovou stránku. Aktivovaný hosting u Active24 není podmínkou, i když pro domény zde registrované je služba zcela zdarma. Co všechno Superstránka umí, si můžete vyzkoušet díky bezplatnému demo účtu.

MojeID vám zjednoduší život

Nesnášíte opakované vyplňování osobních údajů na e-shopech nebo máte problém zapamatovat si své různé přihlašovací údaje? Právě pro vás je tu další služba mojeID, kterou na konci roku začal podporovat i poskytovatel Active24.

Díky ní je možné vaši internetovou identitu centrálně spravovat a zároveň výrazněji zabezpečit osobní identifikaci.  Počet aktivních mojeID účtů již překročil hodnotu 170 000 a uživatelé se díky nim mohou přihlásit už do 7500 webových služeb. MojeID využívá i stále více mobilních aplikací a uživatelé přihlašující se skrze tento systém získávají speciální výhody a slevy.

Vyzkoušejte novinky od Active24 ještě dnes a objevte svět kvalitních poskytovatelských služeb za nízké ceny.

Komentovat

Nahoru