Navigace: Úvod » Hry pro Android » Farming Simulator – v roli androidího farmáře

Farming Simulator – v roli androidího farmáře

Farming Simulator – v roli androidího farmáře

Když si takhle na podzim vyjedete někam na cesty a koukáte na právě sklízená pole, jistě vás nejednou napadá, jaké by to bylo sedět v “kokpitu” některého kombajnu a brázdit si to takhle po zlatavých lánech obilí či žlutých polích kukuřice. Hra Farming Simulator tuto možnost nabízí alespoň virtuálně na tabletu či smartphonu.

Během hraní Farming Simulator si to farmaření navíc vyzkoušíte hned z celé řady pozic – pole je potřeba zorat, proto usednete do traktoru se správným oracím strojem za sebou. Následně je potřeba zasít, usednete tedy do secího stroje. Samozřejmě musíte vypěstované potraviny sklidit a odvézt. Na řadu se tak dostane i kombajn a nákladní auto. Vše, co vás napadne.

Sklizeň obilí kombajnem

Sklizeň obilí kombajnem

Úprava orné půdy

Úprava orné půdy

Výběr traktoru

Výběr traktoru

Celá hra je v krásné 3D grafice, jež se sice zdaleka nemůže rovnat tomu nejlepšímu na mobilních zařízeních, každopádně potěší a jistě si chvílemi vzpomenete na myšlenky, jaké by to bylo opravdu farmařit. Hra je navíc dostupná za krásných 20 Kč, což je naprosto přístupná cena. Pokus si chcete zkusit život farmáře, Farming Simulator je parádní formou.

Hodnocení:

 • Pěkná 3D grafika
 • Mnoho různých zařízení
 • Nemusíte po hraní vyndávat klasy žity z bot

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (2)

 • Petr Pešek

  Hra celkem dobrá trošičku pokulhávají pohledy, často musíte jezdit podle vytažené mapy což ubíra hrací plochu. Cena sice 20,-, ale pokud chcete ve hře vše tak 120,-
  (musíte na google play zacvakat pro odemčení různých nástrojů nebo lepšího traktoru)

  Odpovědět
 • Petr Pešek

  …a dodávám, že nákladní auto u androidí verze není…to je jen v PC verzi této hry

  Odpovědět

Komentovat

Nahoru