Navigace: Úvod » Aplikace » České lékárny – seznam nejbližších lékáren vždy a všude u sebe

České lékárny – seznam nejbližších lékáren vždy a všude u sebe

České lékárny – seznam nejbližších lékáren vždy a všude u sebe

Na výlety jezdí asi každý. Někdy na pár dní, jindy na celé týdny a jednou z věcí, které chcete mít vždy pod dohledem, je jistě zdraví. Jenže ne vždy se musí vyvést vše tak, jak si představujete – někde něco chytnete, lehce se zraníte nebo si jen zapomenete léky doma. V tu chvíli – ve zcela cizím prostředí – přichází na řadu hledání nejbližší lékárny. Máme pro vás tip.

Samozřejmě nemůžete ani náhodou znát všechny pozice lékáren v celé ČR. Nikdo to po vás nechce a nikdy to ani potřebovat nebudete, přesto je dobré mít polohu každé někdy blízko u sebe. Třeba v telefonu, viďte? Jednoduchá aplikace České lékárny vám pomůže najít kdykoliv a kdekoliv nejbližší lékárny a ještě vám přidá řadu důležitých informací navíc.

Mapka

Mapka

Kontakty lékárny

Kontakty lékárny

Jakmile se lokalizujete, vyjede vám les zelených ukazatelů, přičemž pod každým se skrývá lékárna. Po jeho rozkliknutí pak naleznete nejen adresu, ale i telefon a e-mail a dokonce si můžete nechat telefon jednoduše nasměrovat přímo do lékárny a on už vás pěkně za ručičku do kýžené budovy zavede. Perfektní pomocník toho, kdo se vydává na neznámá místa.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Mnoho užitečných informací a funkcní
  • Bohužel chybí otevírací hodiny jednotlivých lékáren

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru