Navigace: Úvod » Aplikace » Anglicko-český offline slovník – jednoduchý offline slovník pro Android zdarma

Anglicko-český offline slovník – jednoduchý offline slovník pro Android zdarma

Anglicko-český offline slovník – jednoduchý offline slovník pro Android zdarma

Internet ve svém chytrém zařízení vůbec nemusí mít každý. Z jedné strany uživatele fackují neuvěřitelně vysoké ceny ze strany operátorů, na druhé straně třeba absence 3G modulů u levnějších verzí androidích tabletů. Přesto chce člověk čas od času využít možností, které mu právě internet nabízí. Nejčastější věcí je pak klasický slovník a mapy, my se dnes podíváme na jednu z aplikací právě prvního případu.

Název Anglicko-český offline slovník v podstatě mluví za vše – aplikace nabízí kompletní česko-anglický a anglicko-český slovník, a to vše zdarma a offline. Není tedy potřeba ani vteřina na internetu a ani koruna během instalace. Tomu samozřejmě odpovídá i provedení, které je velice střídmé.

Překlad do angličtiny

Překlad do angličtiny

Překlad do češtiny

Překlad do češtiny

Rozhodně však střídmost není nevýhodou. Vždyť právě rychlost a přehlednost je pro valnou většinu uživatelů klíčová a toto Anglicko-český offline slovník zvládá velice dobře. Nečekejte tedy grafické hody ani speciální módy (jako učení či ukládání sekvencí), ale jednoduchý slovník. Ten je však naprosto parádní a za nás rozhodně doporučujeme, pokud něco podobného hledáte.

Hodnocení:

  • Střídmé provedení
  • Rychlé, jasné, jednoduché
  • Zdarma
logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru