Navigace: Úvod » Aplikace » Ski Pursuit – ultimátní soudce pro všechny žádostivé lyžaře

Ski Pursuit – ultimátní soudce pro všechny žádostivé lyžaře

Ski Pursuit – ultimátní soudce pro všechny žádostivé lyžaře

Ski Pursuit je ideální nástroj pro všechny lyžaře a snowboardisty, kteří hledají zábavu a výzvy. Díky této uživatelsky přívětivé aplikaci, budete moci sledovat a zaznamenávat všechny své sjezdy v průběhu sezóny.

Zimní sezóna nám pomalu začíná a s ní krom jiného ta lyžařská. Sjezdové lyže jsou u nás i v okolních státech velice oblíbenou zimní kratochvílí a není divu, že se nejeden z lyžařů snaží své umění i názorně předvést, případně popsat v hospodě u pivka. Rossignol nyní přichystal skvělou aplikaci, jež pomůže jasně a přesně určit, kdo je nejlepší.

Jak již název aplikace napovídá, Ski Pursuit bude o závodech na lyžích. Ne tedy takových, jaké známe ze silnic a dálnic z řady her a filmů – bude se jednat o jakési počítání najetých kilometrů v jasně daném období zimy, přičemž se nezapomíná ani na mnoho, mnoho dalších statistik.

Ski Pursuit totiž vám a všem vašim přátelům neustále měří rychlost, vzdálenost dobu a další. A vše se dá velice pěkně porovnávat, v přehledných tabulkách se tak můžete ujistit o tom, kdo z vašich přátel jel tuto zimu nejrychleji, kdo toho nejvíce najezdil a jak se mu vedlo časově na konkrétním úseku. Předvádění se na lyžích nikdy nebylo snazší.

Hodnocení na závěr:

  • Zdarma
  • Řada měřených statistik
  • Možnost soutěžit s vybranými přáteli

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (1)

Komentovat

Nahoru