Navigace: Úvod » Aplikace » Eye Doctor Trainer – každá bulva cvičí s námi

Eye Doctor Trainer – každá bulva cvičí s námi

Eye Doctor Trainer – každá bulva cvičí s námi

Chtěli byste zlepšit svůj zrak a zbavit se brýlí nebo unavených očí? Máte problémy se zrakem (unavené oči, krátkozrakost, dalekozrakost, bolesti hlavy, poškození očí…), nebo jen hledáte prevenci pro zdraví zdraví očí z každodenního pohledu na obrazovku počítače?

Člověk moderní společnosti je věčným nepřítelem svých očí – celý den v práci trávíme před obrazovkami monitorů, přijdeme domů a pro změnu si zapneme obrazovku televizní, na tabletu či na mobilu. Každopádně nic dobrého pro naše zraková čidla, není tedy od věci se je čas od času pěkně protáhnout a procvičit. Od toho tu je také Eye Doctor Trainer.

Aplikace se soustředí zejména na to, aby člověku pomohla se správnými cviky, provedením a opakováním podle toho, čeho chce cvičící docílit. Je obecně známé, že stejně jako každá část našeho těla, i oči potřebují trénink a pravidelným cvičením nejenže předcházíme rychlejšímu ničení, ale můžeme své oči do jisté míry i opravit.

Dle režimu, který si v aplikaci určíte, se tak následně budete svým očím věnovat – můžete si je pěkně procvičit, pokud vás bolí hlava, pokud máte rozostřené vidění či si můžete své oči jen tak zkontrolovat a vyzkoušet si orientačně, jak špatně či dobře na tom zatím jsou.

Hodnocení na závěr:

  • Zajímavá aplikace
  • Při dlouhodobém cvičení jistě dobrým pomocníkem
  • Řada funkcí

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru