Navigace: Úvod » Aplikace » CoolSMScz – bezplatné posílání SMS zdarma

CoolSMScz – bezplatné posílání SMS zdarma

CoolSMScz – bezplatné posílání SMS zdarma

Aplikace CoolSMScz Vám umožní zdarma posílat SMS zprávy do sítí mobilních operátorů v ČR přes jejich internetové brány. Jediné co potřebujete, je připojení k Internetu.

Disponujete datovým tarifem nebo se po většinu svého dne nacházíte v dosahu wifi sítí? Pak Vás bude zajímat jednoduše, avšak prakticky vyhlížející aplikace CoolSMScz, s pomocí níž můžete odesílat všechny SMS zprávy zcela zdarma.

Princip fungování je velice obdobný, jako u většiny jiných programů tohoto druhu. Využívány jsou bezplatné SMS brány jednotlivých operátorů, pomocí nichž proces odesílání probíhá. Limitováni budete jenom počtem odeslaných znaků – Vodafone a T-mobile 160zn., O2 pouze 60zn. Napíšete SMS, opíšete patřičný kód a zpráva letí do světa.

Pokud se chcete vyhnout zdražování s přepisem potřebného kódu a získat některé vymoženosti navíc, můžete využít placenou službu 0,19,- Kč/1SMS, která to bude dělat za Vás. Ostatně na vyzkoušenou dostanete potřebný kredit zdarma.

Jednotlivé zprávy se Vám zobrazí u odpovídajících kontaktů, stejně, jako jsme tomu zvyklí u jiných aplikací obdobného typu. Žádné nastavení vzhledu ovšem nečekejte, v tomto případě platí, že v jednoduchosti je krása.

Hodnocení na závěr:

  • Rychlý přístup k nabytému kreditu
  • Možnost vystavení proforma faktury
  • Zaslání výpisu z účtu na email

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (1)

Komentovat

Nahoru