Navigace: Úvod » Aplikace » Z1 Kontakty Backup Restore – zálohujte kontakty z Gmailu

Z1 Kontakty Backup Restore – zálohujte kontakty z Gmailu

Z1 Kontakty Backup Restore – zálohujte kontakty z Gmailu

Paměť a funkce mobilních telefonů stoprocentně rostou. Můžete si na svých smartphonech uložit stovky videí, fotek, písniček, her a bůh ví čeho dalšího. Většina z toho se však znovuzískává velice snadno a není tedy problém libovolně mazat, ztrácet a přecházet na další zařízení. Něco jiného to je ale u kontaktů.

  

Ty člověk v průběhu života sbírá a sbírá a rozhodně by bylo velice nemilé, kdyby se mu jednou provždy z mobilního telefonu (ať už z jakéhokoliv důvodu) nenávratně vypařili. Je tak velice dobrou volbou zálohovat tyto cenné údaje. K tomuto poslouží aplikace s jasným názvem – Z1 Kontakty Backup Restore. Chybí jí ale opravdový smysl, funguje totiž pouze jako zálohovač Gmail kontaktů.

Gmailový účet si totiž všechny nově přidané kontakty sám synchronizuje s webovým adresářem. Pokud by se tak vašemu telefonu cokoliv stalo, můžete si je velice snadno a během několika vteřin nahrát z webového archivu. A to bez potřeby třetí aplikace. Z1 Kontakty Backup Restore tedy není tou nejlepší aplikací, tedy pokud si nechcete dělat zálohy kontaktů jen ze statistických důvodů.

Přehled:

  • Nemá smysl
  • Potřeba synchronizovat s Gmail účtem
  • Zdarma

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru