Navigace: Úvod » Aplikace » Touchnote Pohlednice – překvapte své blízké pravou pohlednicí přímo ze svého smartphonu

Touchnote Pohlednice – překvapte své blízké pravou pohlednicí přímo ze svého smartphonu

Touchnote Pohlednice – překvapte své blízké pravou pohlednicí přímo ze svého smartphonu

Kde jsou ty časy, když spolu ještě lidé komunikovali výhradně písemnou formou. Všude samé dopisy, pohlednice, přáníčka a vše bylo tak nějak naopak – každý měl hromadu písemných dopisů a těšil se z každého – tehdy v podstatě novinka – e-mailu. Dnes má každý hromadu e-mailů a těší se z každé pravé pohlednice kterou dostane. Nebojte se tedy udělat radost i vy.

  

Stačí k tomu ještě mnohem méně, než kolik si dokážete představit. Na míru ušitou pohlednici totiž můžete nechat poslat přímo ze svého mobilního telefonu. Zní to hloupě? Nebojte, má to jednoduché vysvětlení. Aplikace Touchnote totiž nabízí vytvořit pohlednici přímo ve svém telefonu, nechat ji vytisknout za €1.49 a firma, jež za Touchnote stojí, se o vše zbylé postará.

V jednoduché aplikaci si vyberete fotografii, příslušně ji upravíte, přidáte nějaké to textové přáníčko na druhou stranu a vyplníte adresu (případně využijete jeho FB účtu) dotyčného, kterému má klasická pohlednice – stvořená o něco neklasičtější formou – dorazit. Uděláte tak jistě obrovskou radost každému, protože, jak jsme psali výše, dnes dělá klasický dopis/pohlednice divy.

Hodnocení na závěr:

  • Možnost udělat radost pravou pohlednicí
  • Vše velice snadné a rychlé
  • Pohlednici můžete nechat zaslat kamkoliv na světě

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru