Navigace: Úvod » Aplikace » TheEndApp – konec se blíží, pojďme trénovat

TheEndApp – konec se blíží, pojďme trénovat

TheEndApp – konec se blíží, pojďme trénovat

Je to škoda, ale pomalu se to blíží. Konec světa je za dveřmi a nikdo z nás neví, jakým způsobem všichni zemřeme. Jistě ale víme, že pak bude každá hodina života navíc velice cenná a není tak od věci nějaké ty základy pro přežití natrénovat. TheEndApp je jednou z mnoha her podobného střihu, každopádně jako jediná nám ukáže, jak přežít.

  

S koncem světa to samozřejmě nebude tak žhavé, to však nemění nic na tom, že by si člověk nemohl dopřát trochu oddechu u jedné z her, které se drží šikovně nastaveného schématu hry Temple Run. V TheEndApp se však podíváte do naprosto jiného prostředí, vše je totiž po apokalypse.

Hned několik katastrof si budete moci prožít v roli hned pětice různých charakterů, vše v působivé 3D grafice, která se rozhodně nenechá zahanbit řadou dalších podobných her. Nějaké nadupané grafické hody však nečekejte. V podstatě si jen užijete Temple Run zase trochu jinak, záleží pak jen na vás, zda vás podobné hry baví, nebo ne. Pokud ano, určitě si hru užijete a pěkně pobavíte.

Hodnocení:

  • Hra je zdarma
  • Působivé prostředí
  • Zábavná a šlape
  • Další z řady podobných „Temple Run“ her

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (1)

Komentovat

Nahoru