Navigace: Úvod » Příslušenství » Moderní zábava v podání XAPPR GUN

Moderní zábava v podání XAPPR GUN

Moderní zábava v podání XAPPR GUN

Vlastníte-li smartphone s libovolným operačním systémem, ať už je to iOS, Android nebo Windows a zároveň patříte mezi vyznavače multimediální zábavy, máme pro Vás jeden velice praktický a efektivní nástroj. Produkt, který je vhodný především pro příznivce střílecích her, jež se neodehrávají pouze ve virtuálním světě, ale také ve skutečnosti. Je to Xappr Gun a Micro-Xappr. Nástroje, jež mohou přenést Vaše hraní mobilních her do reálného světa.

Co je to Xappr Gun

Jde ve své podstatě o gadget výrobek, který je určitou imitací střelné zbraně. Dostatečně veliká pistol, která se honosí maximální jednoduchostí, kvalitou zpracování a vysokým přínosem. V horní části této zábavné „hračky“ je totiž umístěn speciální držák, do kterého zasadíte svůj mobilní přístroj a prostřednictvím příslušného kabelu jej spojíte se samotnou zbraní. V ten okamžik nabývá toto zařízení na své originálnosti a unikátnosti. Umožní Vám spojení skutečného a virtuálního světa.

Nekonečná bitva může započít

K dispozici máte hned několik originálních aplikací, respektive her, které Vám přinesou zábavu pro Vaši střelnou zbraň, při níž užíváte displej svého mobilního telefonu. V jeho útrobách se totiž odvíjí všechen probíhající děj, potažmo v něm můžete spatřit jakékoliv nepřátele. Xappr Gun disponuje hned třemi herními módy, mezi něž patří FPS, Survival a Team Battle.

Kromě speciálních her pro zmíněné zařízení, však můžete využít také virtuální bitvy s přáteli, která přináší teprve to pravé kouzlo hraní. Průběh této hry je realizován s pomocí smartphonu a Xappr Gun. Prostřednictvím simulace si navíc můžete dopřát několika různých zbraní, jako je pulsní puška, brokovnice, granátomet nebo klasická pistole.

XAPPR GUN můžete objednávat zde >>

Hra na vojáky v moderním pojetí

Neváhejte se zapojit do virtuální komunity uživatelů a využívejte Xappr Gun kdekoliv a kdykoliv. Staňte se účastníky bojových her, které jste v mládí s nadšením provozovali, jen v daleko modernějším a novodobějším pojetí. Okuste možnosti, které Vám nabízí bezkonkurenční spojení Micro Xappr a libovolný smartphone. Pořiďte si cenově dostupnou hračku, která potěší nejen Vás, ale také Vaše blízké, jež v ní velice brzy najdou patřičné zalíbení.

Xappr Gun je revolucí v  segmentu mobilních her, jež se mísí s běžnou realitou. Povyšte své klasické hraní do zcela jiné a mnohem vyšší úrovně. Nenechte si ujít prvotřídní novinku, která Vám může přinést spoustu hodin kolektivní zábavy. Očekávat samozřejmě můžete přibývající herní tituly z různého prostředí, které Vám budou nabízet nové a nové scénáře. Micro Xappr a Xappr Gun zkrátka musíte mít!

Populární a celosvětová hra pro Xappr Gun – ATK

Pakliže si pořídíte Xappr Gun, měli byste okamžitě okusit jednu z nejpopulárnějších her, které doposud byly pro toto zařízení vyvinuty. Je to herní titul s označením ATK, který je hrán po celém světě. Zařadit se tak můžete do statistik věhlasných střelců, jež se pohybují opravdu kdekoliv. Prostřednictvím svého fotoaparátu mobilního telefonu můžete sledovat cíle, které se musíte snažit zneškodnit. Multiplayerová hra, která může probíhat mezi spoustou lidí naráz. Díky GPS modulům máte přehled o aktuálních pozicích svých nepřátel a pro jejich zneškodnění můžete volit hned několik výše zmíněných typů zbraní.

V případě ATK podvádět určitě nikdo nemůže. Každý zásah se totiž zobrazí na Vašem displeji. ATK je zkrátka plně stvořeno právě pro Xappr Gun a Micro Xappr. Dopřejte si proto ono jedinečné a kouzelné spojení reálného a virtuálního světa. Další informace naleznete na www.atklive.com.

Komentáře (3)

Komentovat

Nahoru