Navigace: Úvod » Aplikace » GPS Status & Toolbox – buzola po smartphonsku

GPS Status & Toolbox – buzola po smartphonsku

GPS Status & Toolbox – buzola po smartphonsku

Nemusíte být ani vášnivými mořeplavci, ani skauty se všemi možnými odborkami a dokonce ani amatérským meteorologem v terénu, abyste přiznali, že se vám takový kompas, buzola nebo prostě jen informace o aktuální nadmořské výšce může někdy hodit. Když je pak vše pěkně v mobilu a zdarma, není o čem pochybovat.

 

GPS Status & Toolbox je jakousi ultimátní buzolou do kapsy, která toho umí znatelně více než ta, kterou nosil váš dědeček na výlety pod stan. Krom klasického kompasu a přesného určení světových stran bez potřeby znát cokoliv dalšího je totiž aplikace propojena i s GPS modulem ve vašem smartphonu.

Díky tomu tak může z nejbližších satelitů (vždy se zaměřuje přibližně na deset nejbližších, přičemž zorientování mu trvá jen několik málo sekund) určit vaši polohu, nadmořskou výšku, sílu magnetického pole a mnoho dalšího. Jednoduše skvělá záležitost, která díky svým minimálním nárokům na místo v telefonu a distribuci zdarma nesmí chybět ve smartphonu nikomu. Co vy víte, kdy se vám právě informace o síle magnetického pole bude hodit…

Hodnocení:

  • Aplikace je zdarma
  • Všechny hlavní schopnosti kompasu a buzoly + řada dalších navíc
  • Malá náročnost na místo na disku
  • Možnost umístit GPS značku

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru