Navigace: Úvod » Aplikace » Call+SMS Blocker – nepouštějte k sobě nechtěné SMS a hovory

Call+SMS Blocker – nepouštějte k sobě nechtěné SMS a hovory

Call+SMS Blocker – nepouštějte k sobě nechtěné SMS a hovory

Reklama a marketing je všude kolem nás – v televizi je více reklam než pořadů, z internetových stránek na nás neustále vyskakují polonahé děvy ve stylovém spodním prádle a už vůbec pak nemluvíme o mailech, kdy vám do koše na spamy denodenně padá reklama na prodej prášků lásky či na možnost prodloužení mužnosti. Telefony bohužel nejsou výjimkou.

  

Sami povězte – kolikrát se vám stalo, že začal mobil zvonit, na displeji se objevilo neznámé číslo a vy jste s dobrou vůlí telefon zvedli, přičemž se na vás v tu ránu vyhrnuly hromady informací o nejlepších produktech či službách? Jistě mnohokrát a v poslední době se pěkně rozrostly i SMS kampaně/spamy. Říkáme STOP!

Máme pro vás skvělou a hlavně chytrou aplikaci, jež vám dá jedou provždy klid. Tedy alespoň co se týče nechtěných reklamních sdělení ve vašem telefonu. Aplikace Call+SMS Blocker pomůže s blokováním nechtěných čísel, a to jak hovory, tak SMS. Svým inteligentním systémem dokáže odhadnout, které číslo je chtěné a které naopak ne. Perfektní pomocník pro všechny, které už nebaví mluvit každý den s operátory a dalšími.

Shrnutí:

  • výborně funguje
  • většina důležitých funkcí ve verzi zdarma
  • inteligentní systém výběru nechtěných čísel

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru