Navigace: Úvod » Aplikace » Výukové kartičky pro vaše děti

Výukové kartičky pro vaše děti

Výukové kartičky pro vaše děti

Nezáleží na tom, o jaké děti jde, každé si zaslouží zodpovědný přístup a ideální podmínky pro optimální rozvoj. Už od malička získávají motorické zkušenosti díky různým podnětům. Počítač a telefony byly ještě donedávna brány, jako přístroje, které by neměli děti používat. Moderní doba však pokročila a v dnešních časech se počítače a telefony, obzvláště ty chytré s operačním systémem android, stávají nedílnou součástí našich životů.

Maminky si domlouvají schůzky s kamarádkami nebo hledají chutné a především rychlé recepty. Tatínkové je většinou využívají ke svým podnikatelským účelům, tak proč nenalézt využití i pro naše nejmenší?

Pokud máte doma ratolest ve věkovém rozmezí od 3 – 7 let, tak pro vás máme skvělou zprávu v podobě netradiční české aplikace do chytrých telefonů. Konečně se i naši malí dočkali hry, kterou jim jejich rodiče rádi pustí a ponechají je v láskyplném soukromí. Ve své podstatě jde o senzační pomůcku, která vaše děti připraví na ty nejzákladnější úkony. Aplikace prověří jejich doposud nabité znalosti, nebo je cílenou metodou doučí, co by mohli už znát. Myslete na své děti a neustále je trénujte. Procvičování je matkou moudrosti.

Nutno podotknout, že aplikace je placená, i když to tak není úplně pravda. Vývojáři nechávají uvědomělé rodiče nahlédnout do prvních šesti lekcí. Ostatní jsou už ve zpoplatněném pásmu za 69Kč. Na druhou stranu nejde o nikterak závratnou částku. Pokud máte zájem a zároveň se chcete podílet na správném vývoji svého dítěte, tak si tuto pomůcku nenechte uniknout.

Výukové kartičky byly vytvořeny ve spolupráci s předními lektory základních škol a celá výuka je sestavena dle nejmodernějších kritérií s maximální odezvou na procvičení těch nejdůležitějších dovedností. Aplikace je namluvena příjemným ženským hlasem, který děti doprovází celou výukou, jež je pojata s notnou dávkou zábavy a legrace. Za touto sadou lekcí naleznete velké množství hodin nenahraditelné výuky, jež se opírá o graficky dokonale ztvárněné obrázky, zvuky a krásné fotografie.

Aplikace Výukové kartičky jsou během několika málo chvil nainstalovány ve vašem telefonu a ihned připravené k použití. I přesto, že jde o placenou aplikaci, tak si ji může vyzkoušet úplně každý. Těch pár ukázek bohatě postačí na to, abyste si o ní vytvořili střízlivý úsudek a pochopili, že jde o opravdový klenot mezi výukovými programy.

Po spuštění se dostanete do hlavního menu, kde si můžete vybrat jednu z mnoha jednotlivých položek, tedy za předpokladu, že se rozhodnete k okamžitému nákupu. Do základní demoverze patří hry s barvami, domácími zvířaty nebo ovocem. Dítě je vždy hlasem nabádáno k určitému úkonu, aby například ťuklo na určité zvíře a podobně.

Jakmile se vaše ratolest dostane ke správné odpovědi, tak se hra dostane k dalšímu úkolu. Vše je příjemně zpracováno a po grafické stránce tomu nemůžeme nic vytknout. Zahrát si můžete i velmi oblíbené pexeso a objevovat, co všechno si vaše dítě dokáže zapamatovat v určitém časovém úseku. Tuto aplikaci si můžete zahrát se svými dětmi společně, nebo je nechat prokousat se těmito výukovými programy svým vlastním tempem. Dodejte jim odvahu a otevřete dveře do zcela nového světa, kde je čeká velké množství zábavy a dlouhotrvajícího proškolování.

Aplikaci Výukové kartičky doporučujeme všem dětem od 3 – 7 let. Pokud chcete, aby vaše dítě nepolevovalo v neustálém přijímání kvalitních zkušeností, tak dejte této pomůcce šanci.  Jediné, co bychom mohli aplikaci vytknout je málo barevné prostředí, ale jinak jde o skvělou šanci se kterou děti přiučíte novým věcem.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (3)

Komentovat

Nahoru